| Brand | Midori |
| Size/Dimensions | 21 x 15 x 0.3 cm each |
| Product Weight | 240g |
| Layout | Grid |
| Binding Style | Staple |
| Spacing | 5mm |
| No. of Pages | 48 pages each |
| Colour | Ivory |
Free express shipping for domestic orders over A$99 & free international standard for orders over A$330
See Shipping for more details