or make 4 interest-free payments of
$1.50 AUD
fortnightly with
More info
A causual notebook with a twist! Coloured pages! Each Midori Colour Notebook has 56 pages all nicely staple bound and paired with gold-foil branding.
| Brand | Midori |
| Size/Dimensions | 21 x 15 x 1 cm |
| Product Weight | 80g |
| Layout | Dot Grid |
| Binding Style | Staple |
| Spacing | 5mm |
| No. of Pages | 56 pages |
| Colour | Purple |
| Notes | The pages are coloured |
Free express shipping for domestic orders over A$99 & free international standard for orders over A$330
See Shipping for more details